Stworzona została z miłości do natury. Kreatywność i wiedza teoretyczna podparta doświadczeniem w projektowaniu stanowią dla nas narzędzie, którym posługujemy się aby przybliżyć się do natury i tworzyć przestrzenie gdzie architektura i przyroda tworzą jeden organizm.

W naszych projektach nacisk kładziemy na estetykę w połączeniu z funkcjonalnością. Techniczne i nowoczesne podejście do tematyki projektowania krajobrazu pozwala nam radzić sobie z miejscami o skomplikowanej rzeźbie terenu, które w kreatywny sposób adaptujemy do wygodnego użytkowania oraz atrakcyjnej prezencji.

Kompleksowe podejście do projektowanej przestrzeni umożliwia nam zagospodarowanie terenu w taki sposób, aby wszystkie jego elementy, począwszy od tych zakopanych w ziemi aż po te będące ozdobą założenia w przestrzeni, współgrały ze sobą, pozostawały spójne pod względem stylistycznym, spełniały swoje funkcje i co niezwykle ważne, działały pod względem technicznym.

Projekty wykonane w ten sposób pozwalają na dokładne zaplanowanie kolejności etapów ich realizacji, realne wyliczenie kosztów z tym związanych jak również zaoszczędzenie czasu oraz nerwów Inwestora.

Aleksandra Ślusarz

Architekt krajobrazu

Miłośniczka natury. Przybliża ją klientom poprzez proces projektowania, kreując zieloną przestrzeń tuż za progiem ich domów. Satysfakcję sprawia jej zadowolenie ludzi, którzy otrzymują projekt miejsca, o jakim dokładnie marzyli. W pracowni odpowiada za zieloną stronę projektów oraz detale przestrzeni. Kreatorka pomysłów i druga ręka ich wykonawstwa. Prywatnie podróżuje, chodzi po górach i jeśli uda się go wygospodarować, aktywnie spędza czas.

Michał Barko

Architekt

Inżynier z artystyczną duszą. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Im bardziej skomplikowany teren tym większe widzi w nim pole do popisu. Techniczna półkula zespołu, która trzyma rękę na pulsie aby wszystkie projektowane rozwiązania były funkcjonalne i działały bez zarzutu. Projektowanie jest jego pasją. Perfekcjonista, który nie uznaje półśrodków i nie odpuści dopóki projekt nie będzie go w pełni satysfakcjonował. Prywatnie miłośnik architektury, lubi chodzić po górach i malować.

Kontakt

Odwiedź nas

Góra Libertowska 24

30-444 Libertów

Zadzwoń do nas

+ 48 666 261 088

+ 48 690 885 741

napisz do nas

biuro@greenaccent.pl

Close Menu