O nas

Zapraszamy do zapoznania się z nami oraz naszą filozofią

Green Accent – Pracownia Architektury Krajobrazu

Stworzona została z miłości do natury. Kreatywność i wiedza teoretyczna podparta doświadczeniem w projektowaniu stanowią dla nas narzędzie, którym posługujemy się aby przybliżyć się do natury i tworzyć przestrzenie gdzie architektura i przyroda tworzą jeden organizm.

W naszych projektach nacisk kładziemy na estetykę w połączeniu z funkcjonalnością. Techniczne i nowoczesne podejście do tematyki projektowania krajobrazu pozwala nam radzić sobie z miejscami o skomplikowanej rzeźbie terenu, które w kreatywny sposób adaptujemy do wygodnego użytkowania oraz atrakcyjnej prezencji.

Kompleksowe podejście do projektowanej przestrzeni umożliwia nam zagospodarowanie terenu w taki sposób, aby wszystkie jego elementy, począwszy od tych zakopanych w ziemi aż po te będące ozdobą założenia w przestrzeni, współgrały ze sobą, pozostawały spójne pod względem stylistycznym, spełniały swoje funkcje i co niezwykle ważne, działały pod względem technicznym.

Projekty wykonane w ten sposób pozwalają na dokładne zaplanowanie kolejności etapów ich realizacji, realne wyliczenie kosztów z tym związanych jak również zaoszczędzenie czasu oraz nerwów Inwestora.

Kontakt

Odwiedź nas

Góra Libertowska 24

30-444 Libertów

Zadzwoń do nas

+ 48 666 261 088

+ 48 690 885 741

napisz do nas

biuro@greenaccent.pl

Close Menu