O NAS

Pracownia Architektury Krajobrazu Green Accent stworzona została z miłości do natury. Kreatywność i wiedza teoretyczna podparta doświadczeniem w projektowaniu stanowią dla nas narzędzie, którym posługujemy się aby przybliżyć się do natury i tworzyć przestrzenie gdzie architektura i przyroda tworzą jeden organizm. W naszych projektach nacisk kładziemy na estetykę w połączeniu z funkcjonalnością. Techniczne i nowoczesne podejście do tematyki projektowania krajobrazu pozwala nam radzić sobie z miejscami o skomplikowanej rzeźbie terenu, które w kreatywny sposób adaptujemy do wygodnego użytkowania oraz atrakcyjnej prezencji. Kompleksowe podejście do projektowanej przestrzeni umożliwia nam zagospodarowanie terenu w taki sposób, aby wszystkie jego elementy, począwszy od tych zakopanych w ziemi aż po te będące ozdobą założenia w przestrzeni, współgrały ze sobą, pozostawały spójne pod względem stylistycznym, spełniały swoje funkcje i co niezwykle ważne, działały pod względem technicznym. Projekty wykonane w ten sposób pozwalają na dokładne zaplanowanie kolejności etapów ich realizacji, realne wyliczenie kosztów z tym związanych jak również zaoszczędzenie czasu oraz nerwów Inwestora.

Architekt krajobrazu

Aleksandra Ślusarz​​

Miłośniczka natury. Przybliża ją klientom poprzez proces projektowania, kreując zieloną przestrzeń tuż za progiem ich domów. Satysfakcję sprawia jej zadowolenie ludzi, którzy otrzymują projekt miejsca, o jakim dokładnie marzyli. W pracowni odpowiada za zieloną stronę projektów oraz detale przestrzeni. Kreatorka pomysłów i druga ręka ich wykonawstwa. Prywatnie podróżuje, chodzi po górach i jeśli uda się go wygospodarować, aktywnie spędza czas.

Architekt

Michał Barko

Inżynier z artystyczną duszą. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Im bardziej skomplikowany teren tym większe widzi w nim pole do popisu. Techniczna półkula zespołu, która trzyma rękę na pulsie aby wszystkie projektowane rozwiązania były funkcjonalne i działały bez zarzutu. Projektowanie jest jego pasją. Perfekcjonista, który nie uznaje półśrodków i nie odpuści dopóki projekt nie będzie go w pełni satysfakcjonował. Prywatnie miłośnik architektury, lubi chodzić po górach i malować.